Działalność społeczna

W grudniu 2020 r. wsparliśmy finansowo i merytorycznie wydanie kalendarza charytatywny „Doceniać mądrość czasu”

  • Wyjątkowy kalendarz charytatywny zatytułowany „Doceniać mądrość czasu”, został wydany przez Centrum Kultury Młodych w Łodzi w ramach nowo powstałego Klubu Aktywnego Seniora. Inicjatorką projektu jest Monika Mularska-Kucharek.
  • W kalendarzu znajdą się wypowiedzi bohaterów książki autorstwa Moniki Kamieńskiej i Moniki Mularskiej-Kucharek pt. „Srebrne Tabu. Przyjaźń, miłość i seks po 60 roku życia”, w tym  m.in. Krystyny Sienkiewicz, Krystyny Mazurówny, Andrzeja Precigsa, Ryszarda Rembiszewskiego, Zofii Suskiej, Hanny Piekarskiej oraz Teresy Lipowskiej, wspaniałej aktorki o wielkim sercu, której zdjęcie pojawiło się na okładce kalendarza, wraz z wyjątkowym przesłaniem dla osób starszych!
  • Dochód z dystrybucji kalendarza zostanie w całości przeznaczony na utworzenie telefonu wsparcia dla osób starszych w Centrum Kultury Młodych, który w dzisiejszych okolicznościach jest szczególnie potrzebny.
  • Kalendarz został objęty honorowym patronatem Prezydent Hanny Zdanowskiej oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej, pana Marcina Gołaszewskiego.
EMAIL