O mnie

Ogólnie…

Kocham życie, ludzi, przyrodę…Jestem wdzięczna za każdy dzień mojego życia, za moich bliskich i za wiele wspaniałych, serdecznych osób, które pojawiły się na barwnej drodze życia.

Zawodowo…

Od kilkunastu lat pracuję jako wykładowca akademicki, od ponad dziesięciu jako trener umiejętności psychospołecznych, od ponad siedmiu lat, jako terapeuta skoncentrowany na rozwiązaniach. Jestem właścicielką firmy szkoleniowej ART OF TRAINING.

Uwielbiam…

Pracę z ludźmi w każdym wydani i podróże po meandrach ludzkiego życia…Zachwycam się człowiekiem i jego potencjałem zarówno na sali szkoleniowej, jak i w gabinecie czy w codziennym życiu.

Piszę…

Książki popularno-naukowe, a także artykuły eksperckie do czasopism i portali internetowych. Jestem inicjatorską i współautorką książek: ”Jak nie teraz-to kiedy?!”, „Jesień życia? Wiosna możliwości. Przewodnik po późnej dorosłości!”, a także „Srebrne tabu. Przyjaźń, miłość, seks w wieku dojrzałam”. Współpracuję z takimi portalami jak: Szczypta Luksusu, Imperium Kobiet, a także magazynami Law Business Quality i Po Prostu Żyj. Współprowadzę bloga z zakresu rozwoju osobistego nt. „Nie tak miało być – w drodze po lepszy dzień” – (nietakmialobyc.pl)

Społecznie…

Jestem współzałożycielką Fundacji Science Watch Polska i działam na rzecz pozytywnych zmian w obszarze nauki. Od wielu lat podejmuje inicjatywy na rzecz osób starszych, a także kobiet. Z końcem grudnia 2020 roku założyłam Łódzką Akademię Kobiecości. Pełnię funkcję koordynatora merytorycznego Klubu Aktywnego Seniora przez Centrum Kultury Młodych w Łodzi

Prywatnie…

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych synów: Mateusza i Wojtka.

W wolnych chwilach…

Czytam poezje i pisze wiersze terapeutyczne, które opublikowałam w książce „Co Dobrego?! Poezjoterapia”. Niektóre z nich doczekały się interpretacji muzycznej, co zaowocowało wydaniem płyty „Drogowskazy szczęścia. W drodze po lepszy dzień”. W roku ubiegłym ukazał się kolejny tom poezji „Odnalezione nadzieje”. Poza tym odkrywam na nowo świat z perspektywy dwóch kółek.

Często powtarzam…

Na nasze życie składa się tyle wspaniałych chwil. Zauważajmy je, bo warto!

Inspiruję…

Do pracy nad sobą, relacjami, do poprawy jakości swojego życia i wyruszenia w drogę po lepszy dzień. Inspiruję na różne sposoby, w tym m.in. poprzez słowo pisane.

Zapraszam do mojego sklepu: Produkty – artoftraining.pl

Zapraszam do posłuchania utworów z płyty „Drogowskazy szczęścia. W drodze po lepszy dzień”.

Płyta „Drogowskazy szczęścia. W drodze po lepszy dzień” to nie tylko utwory muzyczne, ale także wiersze, czytane m.in. przez aktorkę Teresę Lipowską.

W latach 2018-2019 miałam przyjemność współpracować z TV Kutno i realizować dwa autorskie programy „Rozmowy na lepsze jutro” i „Jesień życia czy wiosna możliwości. Porady nie tylko dla osób starszych”.

Rozmowa z Moniką Kamieńską
Rozmowa z dr Justyną Turowską

Goście programu „Jesień życia czy wiosna możliwości?! Porady nie tylko dla osób starszych”:

Promocja książek

EMAIL